Zapraszamy do składania zamówień

 

 

+48 509 673 123

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

* Uprzejmie informujemy, że korzystając z formularza poniżej wyrażacie Państwo zgodę na na przetwarzanie danych osobowych przez ITALIA LINE SP. z o. o. z siedzibą przy ul. Brackiej 50/13, 95-200 Pabianice, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego biura: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Jeżeli nie wyrażacie Państwo takiej zgody bardzo prosimy o przekazywanie zamówień tradycyjnie: pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr +48 509 673 123